Неділя, 22.04.2018, 07:35
Вітаю Вас Гість | RSS
Б о р і т е с я - п о б о р е т е !
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ми будемо щиро Вам вдячні, якщо Ви встановите нашу кнопку в себе на сайті:

Антакорупційний сайт


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини та події

Головна » Статті » Наші новини

"Лікарі кажуть, що хабарів не беруть. Неправда. Все починається з Залецького.

У райцентрі Бершадь зібралися місцеві активісти. "Народна самооборона" виступили проти призначення на посаду головного лікаря райлікарні Василя Залецького. Той 12 років перебував на посаді. Люди підозрюють, за цей час він встиг відмити кілька мільйонів гривень під час ремонту відділень і за його правління розквітла корупція.На площу героїв українських Майданів прийшли медики, які захотіли підтримати Залецького."У нас сьогодні день медичного працівника, а вони нас так ганьблять. Всі ж приходять за допомогою. Бачать, яке відношення, які ремонти пороблені. Ми не збираємося воювати" - відказують лікарі.На знак протесту поклали квіти на шини аби їх не палили. Натомість самооборонівці віднесли букети до пам'ятника і звинуватили у поборах. Ті заперечують, що беруть гроші. "Лікарі кажуть, що хабарів не беруть. Неправда. Все починається з Залецького. За прийом на роботу медсестри вимагає 2 тисячі доларів. За путівку в санаторій – тисячу. Все пише на листочку. Підлеглих психологічно давить. І вони мусять брати і нести гроші йому. Працювала у нього діловодом і всі хабарі він собі в кабінет не ніс, а лишав у моїй шухляді. Покладе долари в газету, а ввечері забирає" - розповідає Анна Кушнір. Василя Залецького запросили на збори. Втім, не приїхав. Колеги сказали, він у Вінниці."Щоб не було поборів, слід вводити страхову медицину. Щомісяця платити внески аби знати, що прийдеш ти в лікарню і тебе обстежать належним чином. Якщо люди даватимуть, лікарі будуть брати. Хабарі почалися не за роки Залецького, а ще за Союзу. Тільки апетити з кожним десятиліттям зростали. Все починалося з цукерок, - виступила колишня медсестра Марія Салига. – Активісти пропонують військового лікаря Дмитра Яремчука. Хай йде на Схід. Там в таких є потреба".

 

Підказала, не лікаря треба міняти, а усю систему медицини. Також в усіх галузях району та країни."Ми збираємося довести, що Залецький вкрав мільйони на ремонтах. Запросимо незалежні інспекції, які перевірять заклад від кількості ліжок до пального, яке витрачали. А корупція, то взагалі окрема перевірка. Он одна луганчанка приїхала до нас, як біженка. Тільки стала на облік, їй вже кажуть: за добу 140 гривень, 500 – лікарю, і 400 на ліки. Це при тому, що ніхто не знає, скільки обійдуться ті медикаменти Фактів безліч, тільки не всі говорять це уголос. Бояться помсти" - сказав начальник штабу "Народної самооборони" Борис Демченко.

Лікаря-регіонала з Вінниччини звинувачують у хабарах і розтратах кількох мільйонів гривень  13 червня у райцентрі Бершадь зібралися місцеві активісти. "Народна самооборона" виступили проти призначення на посаду головного лікаря райлікарні Василя Залецького. Той 12 років перебував на посаді. Люди підозрюють, за цей час він встиг відмити кілька мільйонів гривень під час ремонту відділень і за його правління розквітла корупція.

На площу героїв українських Майданів прийшли медики, які захотіли підтримати Залецького."У нас сьогодні день медичного працівника, а вони нас так ганьблять. Всі ж приходять за допомогою. Бачать, яке відношення, які ремонти пороблені. Ми не збираємося воювати" - відказують лікарі.На знак протесту поклали квіти на шини аби їх не палили. Натомість самооборонівці віднесли букети до пам'ятника і звинуватили у поборах. Ті заперечують, що беруть гроші.

"Лікарі кажуть, що хабарів не беруть. Неправда. Все починається з Залецького. За прийом на роботу медсестри вимагає 2 тисячі доларів. За путівку в санаторій – тисячу. Все пише на листочку. Підлеглих психологічно давить. І вони мусять брати і нести гроші йому. Працювала у нього діловодом і всі хабарі він собі в кабінет не ніс, а лишав у моїй шухляді. Покладе долари в газету, а ввечері забирає" - розповідає Анна Кушнір.

 Василя Залецького запросили на збори. Втім, не приїхав. Колеги сказали, він у Вінниці.

 "Щоб не було поборів, слід вводити страхову медицину. Щомісяця платити внески аби знати, що прийдеш ти в лікарню і тебе обстежать належним чином. Якщо люди даватимуть, лікарі будуть брати. Хабарі почалися не за роки Залецького, а ще за Союзу. Тільки апетити з кожним десятиліттям зростали. Все починалося з цукерок, - виступила колишня медсестра Марія Салига. – Активісти пропонують військового лікаря Дмитра Яремчука. Хай йде на Схід. Там в таких є потреба".

 Підказала, не лікаря треба міняти, а усю систему медицини. Також в усіх галузях району та країни.

 "Ми збираємося довести, що Залецький вкрав мільйони на ремонтах. Запросимо незалежні інспекції, які перевірять заклад від кількості ліжок до пального, яке витрачали. А корупція, то взагалі окрема перевірка. Он одна луганчанка приїхала до нас, як біженка. Тільки стала на облік, їй вже кажуть: за добу 140 гривень, 500 – лікарю, і 400 на ліки. Це при тому, що ніхто не знає, скільки обійдуться ті медикаменти Фактів безліч, тільки не всі говорять це уголос. Бояться помсти" - сказав начальник штабу "Народної самооборони" Борис Демченко.

 Автор: Тетяна САРАХАН

джерело.http://gazeta.ua/articles/regions/_likaryaregionala-z-vinnichchini-zvinuvachuyut-u-habarah-i-roztratah-kilkoh-miljoniv-griven/563930

Категорія: Наші новини | Додав: zoro (06.07.2014)
Переглядів: 445 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі сайту

 Вінницька обласна організація Спілки офіцерів УкраїниГромадська Рада при УМВС України у Вінницькій області

Бершадь в інтернеті