Четвер, 13.12.2018, 21:04
Вітаю Вас Гість | RSS
Б о р і т е с я - п о б о р е т е !
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ми будемо щиро Вам вдячні, якщо Ви встановите нашу кнопку в себе на сайті:

Антакорупційний сайт


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини та події

Головна » Статті » Наші новини

Не важливо,з якою швидкісттю ти йдеш -- головне не зупинятись.
Напевно пересічні громадяни  вже трошки підзабули  скандальну історію, в якій приткі  "бершадські коперфільди"  привласнили  будівлі старої міліції  по вулиці Радянській 2.В свій час питання старої міліції  набуло широкого резонансу серед  громадськості. Зараз ця  історія  триває.  Між тим  від скептиків частенько  можна почути  - Що ж ви добилися ? В першу чергу  для  цих  зневірених  можемо повідомити,що ГО "Бершадське козацьке товариство" чогось таки добилися.  


Нагадаємо перебіг подій:

"Давненько бершадські люди балакають про один обьєкт, з яким відбулись майже чудеса. Багато років він належав державі, а потім за допомогою магічних сил опинився на балансі міськради тобто став комунальним.Рішенням виконкому- міськрада виділила площі цієї, адміністративної будівлі,а також  інші приміщення(бувша міліція за адресою вул. Радянська 2.-саме за цей комплекс будівель іде мова)приватним особам.Стали приватні особи і власниками гаражів,хто по одному відхопив, а декому декілка дісталось.Оформила місцева влада цю процедуру, як надання  житла. Яке то житло -- всі бачать  на фото. Чи законно відбудось таке відчуження державного майна? Ось тут і  виникає більше питань - ніж відповідей на них.Зараз проводиться журналістське розслідування на цю тему.На порядку денному одне єдине питання: "Яким чином обьєкт державної власності, який перебував на балансі обласної міліції -- опинився у комунальній власності а потім у приватних осіб.та чому не має документів про відчуження цього майна у обласному УВС ?" Адже генерал Валерій Нонік не зміг надати  інформацію на це  питання журналістів (дивись файл- вкладення ), ухилився від проведення перевірки та  конкретної відповіді і обласний Фонд державного майна  на чолі з  П.А. Гижко - та порадив газеті звернутись до  компетентних державних органів - дивись файл-вкладення ( напевно він мав  на увазі Генеральнк прокуратуру  та Кабінет міністрів України) - що  і було зроблено редакцією.Почекаємо відповіді цих поважних державних органів,можливо вони більше в курсі,як таке  "відчуження" відбулось Адже у людей виникають підозри, що без чаклунства тут не обішлось,або    місцева влада  має у штатах чаклунів або скористалась допомогою відомого на весь світ Девіда Коперфільда  і таким чином  почала  розпоряджатись державним майном. Для довідки: для - відчуження майна державної власності -- використовується особливий порядок -- ДОЗВІЛ  КАБІНЕТА  МІНІСТРІВ УКРАЇНИ. Чи був такий дозвіл? Після відповідей обласних структур --це питання відкрите - на нього нема відповіді.Тому  редакція "Бершадської Пори "направила запит у КМ України на чолі з  Миколіою Азаровим,щоб він надав інформацію з цього питання. Направлена заява також до Генеральної прокуратури на цю тему."
 
 Як відомо  службові особи які позарились на державне вже не працюють в міліції.  та не керують нею. ( Василь Андрущенко ) Проти них  порушено кримінальні справи по факту незаконного привласнення державної власності. Питання ж повернення будівель по вул. Радянській 2 авртісттю 400 тис. гривен  , гаражів  площею 350 кв. м.  та інших споруд  у  державну  власність  нікуди не ділось  , в цьому питанні   не поставлена крапка. Виявляється, в першу чергу треба скасувати незаконні рішення Бершадської міської ради ( міський голова Михайло Кольченко ) на підставі яких ці  об`єкти державної власності  були незаконно приватизовані.  А  це доволі кропітка та довготривала  робота.
Але завдяки небайдужим громадянам міста Бершадь які не випускають з поля зору це питання, робота по поверненню державі майна  потрошки рушиться. Вінницька обласна прокуратура  подала касаційну скаргу до Вищого адміністративного суду України  з питання скасування протиправних та незаконних рішень  Бершадської иіської ради.  А що далі спитає читач ?    А далі мабуть залишаться чисто технічні питання --- щоб  комплекс будівель і споруд по вул. Радянській 2 було  повернено законному власнику.
Дивись документи в прикріплених файлах
Скептикам ж нагадаю висловлювання китайського філософа  Конфуція  " Это неважно, что медленно ты идешь… главное — не останавливайся"
Категорія: Наші новини | Додав: zoro (07.01.2014)
Переглядів: 188 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі сайту

 Вінницька обласна організація Спілки офіцерів УкраїниГромадська Рада при УМВС України у Вінницькій області

Бершадь в інтернеті