Субота, 21.07.2018, 14:16
Вітаю Вас Гість | RSS
Б о р і т е с я - п о б о р е т е !
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ми будемо щиро Вам вдячні, якщо Ви встановите нашу кнопку в себе на сайті:

Антакорупційний сайт


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини та події

Головна » Статті » Наші новини

Озеро – «ласий кусок»

Ми, жителі сіл Бирлівки і Баланівки, вкрай стурбовані ділянкою землі,яка називається «озером», і може потягнути нас в підземне царство разом і нашими господарськими будівлями.

Між селами Бирлівка і Баланівка є відрізок землі, який розмежовує цих два села Бершадського району. Рахується це «озеро» на балансі Бирлівської сільської ради,як пасовище, за яке ми ведемо боротьбу два роки.

У 2011 році цю землю було виділено жителю села Війтівки Дунаєвському В.М. та його дружині Дунаєвській Н., по два га цієї землі кожному, під ведення сільського господарства. Але це лише прикриття, насправді він використовує ділянку для видобування підземних надр – митого піску. Коли рівень води в криницях став падати, почали давати тріщини будинки, ми забили на сполох, але , нажаль, нас ніхто не чує. Відстань від жилих будинків не відповідає нормам. Ми неодноразово зверталися до місцевого та районного керівництва, але роботи по видобутку піску продовжуються, порушуючи права та закони. Не маючи дозволу Дунаєвський В.М. вивозив за добу 50 машин по 50 тон піску кожна. Люди телефонували на гарячу лінію, два рази, яка направила на розслідування обласну екологічну службу. Приїхали – заборонили видобуток піску, дали припис, чим і заспокоїли людей, сказавши що ніхто нічого не буде видобувати. А тим часом Дунаєвський В. замінив усю техніку на більш потужнішу. Підключив високу трьох фазну лінію, і якимось чином(не виключено, що за допомогою великих коштів) узяв ліцензію на видобуток підземних надр на 20 років.

Він став «героєм» - грозиться що це його власність, і навіть буде стріляти в громадян які намагаються відстояти справедливість і безпеку своїх родин і майна, якщо йому будуть перешкоджати у незаконному збагачені. Дунаєвський, твоя власність у Війтівці, а це земля наших предків!!!

Куди діваються кошти за цей пісок? Набиваються власні кишені?

Дороги, які порозбивали, бруківку втягнуто в землю, і ніхто цим не зацікавлений, авжеж всіх цікавить лише нажива із «ласого куска». А нас цікавить хто буде відповідати за наслідки, і що чекає наших дітей і онуків. Продовж 20 років біля житлових будинків вимивання піску у необмеженій кількості може призвести до будь-яких наслідків, але кого хвилюють людські життя і благополуччя, коли на кону стоїть особисте збагачення!

Звертаємось до усіх жителів села, піднімайтеся, не будьте байдужими, адже це стосується кожного. Хто б за цим не стояв, ми не будемо мовчати, а будемо боротися всіма можливими методами!

Жителі сіл Бирлівки і Баланівки.

джерело http://clk2345140.xgpgwfgkhr.ru/#/nc/deA-ZKAR1IfI-gk321eiq+krc9ACKWyoWSoj+AMQJlQuoBNDrSwzQ45uAU4zcl+qxZND4r5PJ8H+XlqGNqqtN7thq4GGzAiML7iCWfaHLCuSnHcVETCiMQdiX-a0YhKEKYRn1aSaBQOC9krdNR+hkOouCivJXf0nWbnpVMad6R8YJQlpz9fbzOwhuKnFBdViLYhrbTeBtZQUH57AaEvFNORnpxn-Ay6ZjrSgkr4e2KbGgG5Q8I0QX1iQeY+p0IeJMKN1pks2KQbEi8EnQZE6EMQOgIfowvR7ZC1CaAfm9sPC6qsjg9KfuT-3bUC42TvvsX4BZXdWc+Y-7TipzflvZki-yHaaFxzHX017ErEsqfDvfF-e4+xe6-IrmdFBgPfWtLNlpDwpr2cUxEJk371Ew16QwiSzfJJiWrbZGSnI5vzTv-ZLM7njxmvuVg==

Категорія: Наші новини | Додав: zoro (03.08.2014)
Переглядів: 404 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі сайту

 Вінницька обласна організація Спілки офіцерів УкраїниГромадська Рада при УМВС України у Вінницькій області

Бершадь в інтернеті