Понеділок, 24.09.2018, 14:54
Вітаю Вас Гість | RSS
Б о р і т е с я - п о б о р е т е !
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ми будемо щиро Вам вдячні, якщо Ви встановите нашу кнопку в себе на сайті:

Антакорупційний сайт


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини та події

Головна » Статті » Наші новини

Публічна інформація. Як її бачать чиновники Бершадської РДА,

Дерслужбовці РДА, ( голова Бершадської  РДА  Головня А.Т керівник апарату Гресько Т.М. ) які готовлять відповіді запитувачам на публічну інформацію, або  недосконало та поверхово знають сам Закон України "Про доступ до публічної інформації"(що вказує  на їхню низьку кваліфікацію та непрофесійність )  або 
  навмисно уникають надавати запитувачам в повному обсязі інформацію,  ( не розуміючи що тим самим здійсьнюють корупційне   діяння.)  
 Про це свідчить  відповідь  з Бершадської РДА,  яку я отримав   на   інформаційни запит  "Про  цільові направлення  на навчання  до ВНЗ  за бюджетні кошти  випусникам 2014 року."
 Керівник апарату Гресько Г.М. яка готовила цю відповідь чомусь  ухилилась від надання  інформації  щодо   підстав та критеріїв  відбору  кандидатів  для набуття  направлень на навчання за бюджетні кошти .
 Також не надано копії  протоколів комісій,  на засіданні яких приймалось рішення по тому чи іншому кандидату.

       

УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул.Радянська,22, м. Бершадь, 24400, тел./факс: (04352) 2-12-05, тел. 2-14-63

Е-mail: rda_bershad@vin.gov.ua       Web: http://www.rdabershad.gov.ua      Код ЄДРПОУ 04051023        

 

 

23.07.2014 року № 01-1-34/3385

На № б/н від 17.07.2014 року

Процепову  Д.Г.

вул. 50 років Жовтня, 54

                                                                                                         м. Бершадь

Щодо розгляду  інформаційного запиту

   На  Ваш  запит від 17.07.2014 року щодо  надання інформації про надання списків випускників яким були видані цільові направлення на навчання за бюджетні кошти в ВНЗ різних рівнів акредитації та підстав для надання цільових направлень інформуємо.

    Райдержадміністрація не має повноважень на видачу цільових направлень на навчання за бюджетні кошти у ВНЗ. Відповідно до Указу Президента України від 19.03.1999 № 262/99 «Про державну підтримку підготовки  фахівців для сільської місцевості», постанови Кабінету Міністрів України від 29.06.1999р.  № 1159 «Про підготовку фахівців для роботи в сільській місцевості» дані питання належать до повноважень облдержадміністрації. За пропозиціями структурних підрозділів райдержадміністрації відділу освіти, відділу культури та КУ «Бершадський РЦПМСД» надаються списки осіб яким рекомендовано видати цільові направлення до департаменту освіти облдержадміністрації, управління культури облдержадміністрації, департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації.  

  В 2014 році до облдержадміністрації надано пропозиції:

-  відділом освіти райдержадміністрації (відповідно до протоколу  від засідання комісії по розподілу цільових направлень загальноосвітніх навчальних закладів Бершадського району  від 17.07.2014 року)

до Вінницького педагогічного університету ім..М.Коцюбинського:

Рожкевич Олександр Сергійович Флоринська ЗОШ I-IIIст

Глушко Катерина Олександрівна Джулинська ЗОШ I-IIIст.

Благодир Алла Миколаївна Флоринська ЗОШ I-IIIст.

Каратнюк Вікторія Володимирівна Війтівська ЗОШ I-IIIст.

Червоношапка Анастасія Олександрівна Флоринська ЗОШ I-IIIст.

Кольцова Вікторія Олександрівна Флоринська ЗОШ I-IIIст.

Коваль Олена Олегівна Лісничанська ЗОШ I-IIIст.

Крук Інна Олександрівна Флоринська ЗОШ I-IIIст.

До Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу

Книш Мар’яна Павлівна Малокиріївська  ЗОШ I-IIIст

- Відділом культури і туризму райдержадміністрації (відповідно до рішення ради при відділі культури і туризму райдержадміністрації від 03.06.2014 р. № 3 від 03.06.2014 р. № 3) направлено на співбесіду для отримання права вступу на навчання за державним замовленням до Тульчинського училища культури Ревусяк Владислава Сергійовича та Киценко Аліну Анатоліївну.

 - КУ «Бершадський РЦПМСД» (відповідно до протоколу № 5 медичної ради КУ від 27.06.2014) до Вінницького НМУ :

1. Бойко Ользі Максимівні с. М’якохід;;

2. Янко Олегу Володимировичу, с. М’якохід;

3. Благодир Олені Олегівні, с. Флорине.

До Бершадського медичного коледжу Андрейцевій Інні Анатоліївні, с. Війтівка.

Щодо надання направлень на навчання за бюджетні кошти в ВНЗ від правоохоронних органів рекомендуємо звернутися із запитом безпосередньо до правоохоронних органів так як районна державна адміністрація не володіє даною інформацією та не є її розпорядником.

Голова райдержадміністрації                                              А. Головня

Гресько,2-11-37

 

Але  в Законі України  "Про доступ до публічної інформації "чітко вказано, що такій державній структурі як РДА за статусом та характером діяльності має бути відомо хто володіє запитуваною інформацією. Тому Бершадська РДА зобов'язана направити інформаційний запит належним розпорядникам запитуваної інформації

Норма Закону вказує що Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником.)

Напевно  на часі Голові РДА  попередити  чиновників, які готовлять  відповіді  запитувачам на публічну інформацію , про персональну відповідальність  за порушення норм Закону  України "Про доступ до публічної  інформації"   та забовьязати  керівнка апарату РДА  Гресько Г.М. надавати   запитувачам  на публічну інформаці відповіді   в повному обсязі та відповідно до вимог Закону України   "Про доступ до публічної  інформації".

Не буде зайцвим провести з  профессіоналами з РДА  лікбез  та розьяснити про наслідки   їхнього ігнорування  Хакону України  Про доступ до публічної інформації.  Бажано  Провести круглий стіл  на цю тематику  та оприлюднити  його результати. у  місцевих ЗМІ  

 

Категорія: Наші новини | Додав: zoro (29.07.2014)
Переглядів: 1216 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі сайту

 Вінницька обласна організація Спілки офіцерів УкраїниГромадська Рада при УМВС України у Вінницькій області

Бершадь в інтернеті