Четвер, 13.12.2018, 21:22
Вітаю Вас Гість | RSS
Б о р і т е с я - п о б о р е т е !
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ми будемо щиро Вам вдячні, якщо Ви встановите нашу кнопку в себе на сайті:

Антакорупційний сайт


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини та події

Головна » Статті » Наші новини

«Солодкий район Вінниччини»: діти випивають чаю аж на 85 тис. грн.!

Експерти проаналізували держзакупівлі освітян  за 2011-2013 року «солодкого» району Вінниччини – Бершадського./ голова  РДА Михайло Бурлака,  начальник управління освіти  Лідія Дзюбенко / Наприкінці минулого року «Філософія Серця», підводивши підсумки громадського моніторингу виконання регіональної антикорупційної програми, вирішила поцікавитися у начальника фінуправління Вінницької облдержадміністрації Миколи Копачевського, так чому ж забрали вже виділені кошти на реалізацію програми. Виявляється на захищені статті. «Філософія Серця»  вирішила  перевірити як же витрачаються кошти на захищені статті бюджету. .Оскільки громадських експертів не менше голови облдержадміністрації стурбували суми, які витрачаються державою на освітню сферу:від 6 до 30 тисячі в рік на одного школяра, було прийняте рішення почати саме з цієї галузі.
Проаналізували експерти держзакупівлі освітян за 2011-2013 роки. Результати потребують громадських обговорень!  Почнемо з «солодкого» району Вінниччини – Бершадського. /голова  РДА Михайло Бурлака,  начальник управління освіти  Лідія Дзюбенко /
За даними райдержадміністрації на Бершадщині трохи більше 8 тисяч дітей (http://rdabershad.gov.ua/district/a-12.html ). Чому солодкий? А тому, що у 2012 році районним управлінням освіти було закуплено цукру на 80000грн!!! В 2013 – на 51000грн! І ще кілька цікавих бершадських закупівель: м'ясо та м’ясопродукти в 2012 році на загальну суму 215тис. грн., в 2013 році взагалі не накуповується! Овочі та фрукти в 2012 році – 203 тис. грн. , в 2013р. – не закуповується! Чай в 2012 році аж 85 тис. грн. , в 2013р. – 4510грн. Молоко в 2012 році вилилось в 90 тис. грн., в 2013р. – 69087грн. Хліб в 2012р. – 95тис. грн. , в 2013р. – 94тис. грн.!
І що саме цікаве, більшість продуктів в Бершадському районі в 2012 році закуповувалась у одного підприємця Лавриненко Н.М. майже на 700 тис. грн

А ще в 2012 році були витрачені бершадськими освітянами на придбання сучасних технічних засобів 99 тис.грн.! А окремо закуплені комп’ютери на 80 тис.грн.

І що виявилось, що на Бершадщині на конкурси та олімпіади районна влада витрачає більше 100 тисяч щорічно! І це на 8 тисяч дітей!!! Варто поїхати повчитися у колег решті районам організовувати дітлахам дозвілля. Також, громадські активісти хотіли проаналізувати сферу держзакупівель Бершадської міської ради./ голова  Михайло  Кольченко   / Але цей орган влади надійно оберігає таку інформацію, як і будь-яку іншу від стороннього ока. Мабуть є що!
Для порівняння, складемо невеличку порівняльну табличку:
дивись Порівняльна таблиця 1  та 2.
В таблиці зазначена загальна кількість учнів, а харчуванням за державні кошти забезпечуються лише учні 1-4 класів та діти із пільгових категорій сімей та дитячі садочки.

Громадські експерти дослідили лише мізерну частину закупівель у сфері освіти та закликають усіх небайдужих громадян долучатися до роботи, яка спрямована на дослідження, як саме влада витрачає наші гроші.

А "Філософія Серця" передає свої напрацювання медіа-партнеру "Громадській студії для проведення детального журналістського розслідування, бо надто багато цікавих фактів виявилось для однієї статті.

Проведення цього дослідження стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю ЦПСА та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюз.

Детально   з ВІДЕО  ТУТ http://fs.edukit.vn.ua/news/id/67/vn/«Солодкий-округ-Вінниччини»-діти-випивають-чаю-на-85-тис/
Категорія: Наші новини | Додав: zoro (07.01.2014)
Переглядів: 218 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі сайту

 Вінницька обласна організація Спілки офіцерів УкраїниГромадська Рада при УМВС України у Вінницькій області

Бершадь в інтернеті