Четвер, 13.12.2018, 21:39
Вітаю Вас Гість | RSS
Б о р і т е с я - п о б о р е т е !
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ми будемо щиро Вам вдячні, якщо Ви встановите нашу кнопку в себе на сайті:

Антакорупційний сайт


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини та події

Головна » Статті » Наші новини

Відповідь Бершадської «Народна самооборона» патологоанатому та юристу Максу Сологубу.

УКРАЇНА

ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ

М. БЕРШАДІ ТА БЕРШАДСЬКОГО РАЙОНУ

«НАРОДНА САМООБОРОНА»

24400, вул. Радянська, 22, м. Бершадь, Вінницької області.ЄДРПОУ: 39163557

МФО: 351005 Е-mail: Oboronabersh@ukr.net

 

Вих. №__________ від 04 серпня 2014 року

Редакціїгазети

«Бершадський край»

 

Просимо надрукувати відповідь без внесення змін в контексті даної відповіді, на статтю  надруковану в газеті «Бершадський край» від 15 липня 2014 року з позначкою актуальне інтерв’ю під назвою «Як досягти порозуміння?», наступного змісту.

 

Відповідь громадського формування «Народна самооборона»

У газеті «Бершадський край» від 15 липня 2014 року з позначкою актуальне інтерв’ю під назвою «Як досягти порозуміння?» надруковано статтю в контексті запитання-відповідь між Федіром Шевчуком – головним редактором  та Максом Феліксовичем Сологубом – патологоанатомом та юристом.

В згаданій статті Макс Феліксович висловлює своє бачення справи з точки зору закону, хоча не зазначає якого саме закону, що для юриста має бути неприпустимим. Чого коштує тільки такий вислів: «Я можу помилятися, але буду говорити з точки зору закону». Виникає питання, як можна помилятися говорячи з точки зору закону при цьому викладати обставини без посилання на будь-які нормативно-правові документи України. При узагальненні згаданої вище статті, читач може зробити висновок, що самооборону потрібно взагалі розігнати, корупціонерів залишити на своїх місцях, а тих хто загинув на майдані і гине на даний час, взагалі забути. Отож виникає питання, чому статтю в газеті названо «Як досягти порозуміння?» . Чомусь не згадується, що бійці самооборони на ряду з іншими учасниками АТО приймають участь в бойових діях на сході, також населенню ніхто не повідомляє, що саме самооборона займається доставкою продуктів харчування в гарячі точки бойових дій та ініціює збір продуктів харчування для східних областей. Дійсно бійцям самооборони немає часу займатися піаром на шталт іншим. По перше всі учасники самооборони - це громадяни міста Бершаді та сіл району, які також працюють, хто простим працівником на підприємстві, хто приватним підприємцем, але всіх нас об’єднує боротьба з проявами корупції та свавіллям чиновників, захист громадянських прав громадян,процвітаюча європейська держава та достойне майбутнє для наступних поколінь. Саме головне для нас - це пам'ять про загиблих на майдані в Києві, вони пішли на смерть заради нас і ми повинні бути вірними їм до кінця.

Тому повертаючись до статті «Як досягти порозуміння?» зважаючи на те, що в ній згадано про нелегітимність самооборони вбачаємо за необхідне дати ґрунтовну відповідь, щодо легітимності самооборони.

По переш структури самооборона, як про це зазначено в згаданій вище статті не існує і це так. Чому це в такому контексті було висвітлено, чи це не професіоналізм, чи це було зроблено навмисно нам невідомо.

Отже, на території двох районів діє громадське формування з охорони громадського порядку м. Бершаді та Бершадського району «Народна самооборона». Дане формування зареєстроване відповідно до чинного законодавства і занесене до державного реєстру.

Керується громадське формування статутом та Законом України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» від 22.06.2000 № 1835-III(далі – Закон)

Порядок створення громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону передбачений статтею 4 Закону, згідно якої громадські формування з охорони громадського порядку і державного кордону створюються на добровільних засадах за місцем роботи, навчання або проживання громадян.

 Рішення про створення громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону приймається на зборах (конференціях) громадян. 

Громадські формування з охорони громадського порядку і державного кордону створюються у складі не менше ніж 10 осіб.

 Місцеві державні адміністрації, органи місцевого самоврядування та правоохоронні органи надають всіляку допомогу та підтримку у створенні громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону. 

Положення (статут) узгоджується з керівництвом відповідного територіального органу внутрішніх справ, а також виконавчого органу ради, на території якої діятиме це громадське формування, всі відповідні узгодження було пройдено.

Відповідно до частини першої статті 3 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» від 15.05.2003 № 755-IVдія цього Закону поширюється на державну реєстрацію всіх юридичних осіб незалежно від організаційно-правової форми, форми власності та підпорядкування.

Сфера дії Закону України «Про громадські об’єднання» від 22.03.2012 № 4572-VI, відповідно до п. 6 статті 2, не поширюється на суспільні відносини у сфері утворення, реєстрації, діяльності та припинення непідприємницьких товариств (які не є громадськими об'єднаннями), утворених на підставі інших законів.

Таким чином, громадські формування з охорони громадського порядку і державного кордону є непідприємницьким товариством, діяльність якого регулюється спеціальним Законом. 

Сфера дії Закону України «Про громадські об’єднання» на такі громадські формування не поширюється.

 Набуття таким громадським формуванням статусу юридичної особи здійснюється в загальному порядку відповідно до статей 24, 25-27 Закону про реєстрацію з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», а саме: для реєстрації громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону його засновники подають узгоджене з відповідним органом внутрішніх справ положення (статут) до реєструючого органу. 

Посвідчення членів самооборони відповідають вимогам Постанови КМУ від 20.12.2000 року № 1872.

 Тому твердження Макса Сологуба, що самооборона э нелегітимною а посвідчення недійсними, немає під собою будь-кого правового підґрунтя і перед тим, як нібито здогадуватися, як юристу, радимо перевіряти перш ніж писати в засобах інформації   .

Крім того учасниками міжрайонного громадського формування є координатор та співкоординатор по Бершадському районі уповноважені головою виконавчого комітету «Самооборони майдану» Данилом Клехом.

Щодо, мабуть, найболючішого для Маїса Сологуба питання - хто фінансує самооборону, хотіли б відповісти наступним чином – прийміть участь в збиранні продуктів та з’їздьте разом з нами в зону АТО і ви самі зможете побачити, яке фінансування надходить до «Народної самооборони».

Щодо інформації про охорону здоров’я, де Макс Сологуб зазначає, що головний лікар Бершадської ОЛІЛ немає стосунку до Чечельницького та Теплицького районів є неправдивою, чому ж тоді посада називається головний лікар Бершадської окружноїлікарні інтенсивного лікування, а саме тому й називається що до її відання входять лікарні Чечельницького та Теплицького районів і по яких дорогах їм приходиться їздити до Бершаді, Максу Сологубу мабуть теж невідомо. Чи можливо Максу Сологубу мало свідчень простих громадян, щодо відношення в лікарні до цих громадян, то треба запитати, зокрема, в жителів сіл як їм добре лікуватися. Хоча після дій «Народної самооборони» жителі району мабуть побачили певні зміни у відношенні лікарів в кращу сторону то хіба це погано?

Також Максу Сологубу слід більш детально описати в якій такій певній мірі ним було організовано перший майдан, це питання цікавить, як самооборону так і ГО «Майдан».

Незрозуміле посилання для нас, щодо створення групи по земельним питанням в допомогу державним органам влади для запобігання корупційних дій під час перевірок зі сторони чиновників. Хіба це погано, чи Максу Сологубу добре відомо, що жителі сіл району добре живуть, радіють з орендної плати, чи може йому відомо скільки недо отримує бюджет з орендних платежів.

Разом з тим про який безлад в районі говорить Макс Сологуб, чи на його думку дії згідно Конституції України, де закріплено права громадян на мирні зібрання, пікети та інше є безладом? На нашу думку безлад якраз твориться в виконавчих органах влади. Яка потребує докорінної зміни системи і повернення до народовладдя.

Щодо надання переконливих доказів про кандидата на посаду головного лікаря вважаємо взагалі недоцільними, так як кандидат який висувався на цю посаду від громадськості, прошу зауважити не від самооборони, має кращий послужний список і більший досвід роботи ніж нинішній головний лікар і все це підтверджено документально та було надано до відповідної комісії самим кандидатом. Макс Сологуб часто-густо говорить, що саме колектив медпрацівників має вибирати головного лікаря, виникає питання, як же тоді жителі трьох районів, чи може не вони лікуються в даному лікувальному закладі, а самі лікарі себе лікують. Чи нелюдськими сльозами написано напис, що майорить на стіні приміщення де працює Маїс Сологуб і не стирається вже майже десятиліття.

Маїс Сологуб в тій же статті зазначає «Немає доказів-нема звинувачень», то чому ж Макс Сологуб звинувачує в стількох гріхах самооборону не навівши ні одного доказу. Це що стратегія професійного юриста чи думка патологоанатома?

Але, звинувачення прозвучали і надруковані, навіть від редакції газети зазначено що це звинувачення, тому відповідна реакція в правовому полі відповідно до процесуальних норм чинного законодавства, згідно згаданої статті обов’язково буде.

На останок хотіли б звернутися до жителів району, Шановні громадяни саме за вашими зверненнями та скаргами і у ваших інтересах діє «Народна самооборона», на жаль Ви бачите, який іде супротив від колишніх регіоналів, та їх вассалів які ще залишилися при владі. Вони розпочали навіть інформаційну війну проти «Народної самооборони».

І це в той час, коли ми беззупинно займаємося поставкою продуктів харчування та медикаментів на власних автомобілях, на свій страх і ризик в зону АТО. Але ми зостаємося вірними принципам майдану і підемо до кінця, чого б нам це не коштувало. Та все це можливо, тільки за вашої підтримки. Завжди Ваші ГФ «Народна самооборона».

СЛАВА УКРАЇНІ!

Начальник штабу ГФ з ОГП м. Бершаді та Бершадського району

«Народна самооборона»                  Демченко Б.Б.

 

джерело http://vn.20minut.ua/Vid-Chytachiv/vidpovid-bershadskoyi-narodna-samooborona-patologoanatomu-ta-yuristu-m-10409879.html

Категорія: Наші новини | Додав: zoro (05.08.2014)
Переглядів: 559 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі сайту

 Вінницька обласна організація Спілки офіцерів УкраїниГромадська Рада при УМВС України у Вінницькій області

Бершадь в інтернеті