Понеділок, 20.05.2019, 09:34
Вітаю Вас Гість | RSS
Б о р і т е с я - п о б о р е т е !
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ми будемо щиро Вам вдячні, якщо Ви встановите нашу кнопку в себе на сайті:

Антакорупційний сайт


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини та події

Головна » Статті » Наші новини

«Зміни треба починати із себе»

Колектив КП «Бершадське житлово-комунальне господарство», проаналізувавши статтю «Зміни треба починати із себе», розміщену на сторінках районної газети « Бершадський край» 13 червня 2014 року, в якій Тетяна Бондар вела розмову з А.Тарковським – головою об’єднання «Комітет по боротьбі з корупцією в органах державної влади, правоохоронних органах, прокуратури та судах», просить розмістити на сторінках районки наведений нижче відгук на згадану статтю.

«Щодо порушень, виявлених у 2012 році фінансовою інспекцією у Вінницькій області при перевірці фінансово-господарської діяльності КП «Бершадського ЖКГ» за три роки ревізійного періоду, то вони, звісно, були, але сума у понад 2 мільйони гривень, яка зазначена у вище­згаданій статті, є вигаданою і не відповідає реальності.

Варто зазначити, що вимоги акту перевірки на даний час підприємством виконано повністю. Було подано до господарських судів Вінницької та Кіровоградської областей позовні заяви про стягнення коштів з деяких контрагентів, з якими ми працювали. Вимоги вказаних позовних заяв судами було задоволено і на даний час накази суду перебувають на виконанні у державній виконавчій службі Ульянівського та Бершадського районних управлінь юстиції. Іншу частину виявлених порушень було виправлено в ході проведення перевірки.

Колектив КП «Бершадське ЖКГ» звертається до Анатолія Миколайовича, як до голови громадської організації, яка понад усе бореться за справедливість та правопорядок в усіх сферах життєдіяльності, з проханням провести повсякденну роз’яснювальну роботу з боржниками міста, які несвоєчасно розраховуються за спожиті житлово-комунальні послуги, оскільки нестача коштів є однією з причин того, що несвоєчасно виплачується заробітна плата працівникам, із запізненням проводяться ремонтні роботи з підготовки котельні до наступного опалювального сезону. Не виключено, що у зв’язку зі значною заборгованістю населення, не встигнемо підготуватися до нормальної роботи, і початок опалювального сезону буде під загрозою зриву.

Станом на 1.06.2014 року загальна заборгованість по місту за житлово-комунальні послуги становить 593 тисячі гривень, з них: теплопостачання – 401,4 тисячі гривень, обслуговування – 168,2 тисячі гривень, вивезення твердих побутових відходів – 23,4 тисячі гривень. Лідером серед будинків-боржників є будинок, де проживає Анатолій Тарковський, розташований за адресою: м. Бершадь, вул. Якіра, 4. Заборгованість становить 37404,42 гривні: теплопостачання – 19613,25 гривень, обслуговування – 17791,17 гривень (поквартирний список заборгованості систематично розклеюється на дошках оголошень у під’їздах).

Необхідно зазначити, що й за належною Анатолію Миколайовичу квартирою, розташованою за адресою: вул. Якіра, 4, станом на 1.06.2014 року рахується заборгованість за комунальні послуги в сумі 5442,19 гривні, у тому числі теплопостачання – 3373,10 гривні, обслуговування – 2069,09 гривень. Тому просимо розрахуватись за спожиті житлово-комунальні послуги, оскільки заборгованість є невиплаченою своєчасно заробітною платою чотирьом працівникам нашого підприємства».

Колектив

КП «Бершадське ЖКГ».

Категорія: Наші новини | Додав: zoro (06.07.2014)
Переглядів: 258 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі сайту

 Вінницька обласна організація Спілки офіцерів УкраїниГромадська Рада при УМВС України у Вінницькій області

Бершадь в інтернеті