Понеділок, 21.01.2019, 10:35
Вітаю Вас Гість | RSS
Б о р і т е с я - п о б о р е т е !
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ми будемо щиро Вам вдячні, якщо Ви встановите нашу кнопку в себе на сайті:

Антакорупційний сайт


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини та події

Головна » Статті » Наші новини

Барани, барабани та “мовчання ягнят”
Б`ють "Барабани” з міськради    а  доблесна бершадська  прокуратура зачаровано   слухає.  У платників податків ,складається враження , що   на  Шевченка  4  працюють  не прокурори, а музичні   фанати  на чолі з Федіром Куцяком , "яких хлібом не корми"  а дай послухати  http://www.youtube.com/watch?v=fQBiMmr4QSg. ансамблю  музик   на чолі з Михайло Кольченко
Цю  статтю можна перечитати також за посиланням
http://20minut.ua/Новини-Вінниці/news/10269545 та  проголосувати на її  підтримку

Те що ЗАКОНИ УКРАЇНИ  бершадському  меру Михайло Кольченко м`яко кажучи  "по барабану” загальновідомо.  На підтвердження цього, варто зайти  на Веб сторінку  "Бершадська міська рада”   http://www.radabershad.org.ua/  замість інформації на ньому  переодично з`являється   якась   фігня

Тобто тривалий час  міська рада грубо порушує вимоги  закону  України " Про доступ до публічної інформації   Між тим   прокуратура району  чомусь   не бачить    цю фігою  та   не реагує на порушення  українського  законодавства.  Чому український  прокурор Федір Гаврилович  Куцяк  не  помічає  ,  що порушується  законодавство   його Країни  ?

У 2012 році За рахунок коштів жителів міста ( бюджету )   --  міськрада  замовила   інформаційний    сайт.  Але  за минулий  рік  він майже не працював, отримати  достовірну та повну  інформацію з нього  було неможливо .   Фактично . інформація на сайті не оприлюднювалася. Така сама сітуація відбувається і у 2013 році.  ЗАКОН же говорить – що   Інформацію про діядьність міськради в повному обсяхі  МАЮТЬ ПРАВО   отримувати  ЖИТЕЛІ МІСТА – платники податків.  
 В свій час великий  демократ  Михайло Кольченко, коли рвався до влади  на другий термін,  обіцяв  виборцям   "прозоро  грати на флейті "  але мабуть з   "флейтою”   не  склалось  –  почав мер  гупати  -- "на барабані "   Мабуть  цей   інтелектуальний  інструмент  йому більш  по силам та  до вподоби.

От і виходить що   громадяни міста  позбавлені свого Конституційного права отримувати достовірну  та повну  інформацію про діяльність  свого органу місцевого самоврядування, який самі  ж і  обрали.   Неоприлюднення   інформації   влаштовує  всх  можновладців  на 100 відсотків  та дає можливість чиновникам   і  особисто  "барабанщику  меру” :
1. Приймати явно корупційні рішення.
2. Приховувати  свою  некомпетентність  а  інколи і явну дурість ,
3. Вводити в оману людей.
4. Наповнювати місто Бершадь  чутками та плітками за допомогою  "зломаного телефону”.
5. Розповідати  на сесіях   про свої  здобутки --  казочки .
6. Приховувати   від  громадськості  справжний стан речей
7. Уникати громадського контродю за своїми діями
8. Тихом  ничком   нагло  грабувати  і до того куций  бюджет міста  – грабувати людей.

Між тим    чомусь   мовчить наглядовий орган – ПРОКУРАТУРА .  Можливо  її   зачарував  той "барабанний бій”   та  подобається той  бардак, який відбувається  ?.
З цього приводу  у платників податків і  виникають   питання  до прокуратури на чолі з Федіром  Куцяком :  
 1 Як розуміти  таке довготривале "мовчання ягнят” Бершадської  районної прокуратури ?  
2. Невже це мовчання  заплановано  та  відбувається  за "згодою  сторін”.
3.  Якщо така "згода сторін”  дійсно   існує,  то яка  ціна такої згоди ?
Питання. Питання. Питання.  Коли  будуть  аргументовані  відповіді  ?
А між тим "Барабани МЕРА”   бьють і далі http://www.youtube.com/watch?v=rqQBP_SRe-8,а  прокуратура зачаровано  їх  слухає.      Мабуть  на Шевченка 4   полюбляють   бій  барабанів.
PS. Щоб з`ясувати питання  За фактом  порушення  Закону України " Про  доступ до публічної інформації"  посадовими особами  Бершадської міської ради -- прокурору району  подана  відповідн хаява
Аналізуючи  попередні заяви до прокуратури  про порушення законодавства  та  ту обставину що громадяни Федір Куцяк та Михайло Кольченко перебувають у надто дружніх відносинах ---.   прогнозувати  реакцію  посадової особи  прокурора Федіра Куцяка на заяву  про порушення Закону  посадовоїю особою   мером   Михайло  Кольченко  --   СКЛАДНО. 

Незабаром закінчиться вже друга каденція міського голови. Перед першими виборами його програма  виглядала ось так (дивись нижче фото-файл).
Що змінилось на краще (бдагоустрій міста,екологія, проблема утилізації сміття, робота міськаого ринку,припинення грабіжницької приватизації міста і.т.і.) можете судити самі. Чому міський голова жодного разу не організував відкритий діалог з мешканцями міста? Нема проблем чи нема що обговорювати з мешканцями, які ще не "тягнуть" називатись  громадою міста? Тоді для чого створена і як функціонує громадська рада? Які засоби комунікації використовує міська рада і голова особисто для діалогу, без якого громаді не бути? А може все це нікому не треба і тихе болото таким і залишиться ! І надалі будемо вдихати на повні груди дим ОТЄЧЄСТВА і пил брудних, понівечених міських шляхів? Годі вже згадувати про такі високі матерії, як гарантовані Конституцією соціальні гарантії для людей, робочі місця,якісну медицину і т.д... До відома громадськості міста  
За фактом  порушення  Закону України " Про  доступ до публічної інформації"  посадовими особами  Бершадської міської ради -- прокурору району  подана  відповідна заява.   дивись прикріплені файли.  Яка буде реакція прокурора Федіра Куцяка побачимо.

Категорія: Наші новини | Додав: zoro (07.01.2014)
Переглядів: 255 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі сайту

 Вінницька обласна організація Спілки офіцерів УкраїниГромадська Рада при УМВС України у Вінницькій області

Бершадь в інтернеті