Субота, 27.04.2024, 02:48
Вітаю Вас Гість | RSS
Б о р і т е с я - п о б о р е т е !
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ми будемо щиро Вам вдячні, якщо Ви встановите нашу кнопку в себе на сайті:

Антакорупційний сайт


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини та події

Головна » Статті » Наші новини

Борис ТРЕЙГЕР - БУДЕ МІСТО З ТЕПЛОМ
-Нині одна з найгостріших проблем міста – початок опалювального сезону. Болюча тема, яка у всіх на вустах. Адже в дитячих садочках, шкільних та міських установах вже досить холодно, не кажучи про багато­квартирні житлові будинки. Із запитаннями про опалювальний сезон 2013-2014 рр. і все, що з ним пов’язано, ми звернулися до начальника Бершадського житлово-комунального господарства Бориса ТРЕЙГЕРА. Ось що відповів Борис Наумович: Опалювальний сезон 2012-2013 рр. закінчився 15 квітня. Він був успішним. Температурні норми було дотримано як у квартирах бершадців, так і в різних установах міста. Скарг від населення не над­ходило. Але після 15 квітня залишився несплачений борг перед постачальником за спалене вугілля – близько 2,5 млн. гривень. До цієї суми увійшли борги населення, що склали 900 тис. грн., та різних установ за спожите тепло.

 Станом на 1 жовтня заборгованість населення вже скоротилася вдвічі. Бершадь – єдиний районний центр області, в якому міська котельня, що опалює практично все місто, працює на вугіллі. Інші ра­­йонні центри газифіковані або ж мають декілька невеликих котелень. Крім того, за останні роки в районах активно практикується індивідуальне опалення, хоча влада виступає проти цього. Гроші на закупівлю палива виділяються з районного бюджету, їх перераховують міському, так і відбувається розрахунок за спожите вугілля. Мова йде про величезні суми. Відразу ж виникає питання: а як же державна допомога? Роз’яснюю. Існує поняття державних дотацій, коли держава доплачує різницю між ціною для населення та фактичною ціною на спожите паливо. Такі дотації отримують бюджети за спалений природний газ, але на вугілля такі доплати не передбачені. Питання про допомогу піднімалося не раз на вищому державному рівні, але вирішити його повністю не вдалося, і воно залишається відкритим до сьогодні. Кабінетом міністрів розробляється проект про вексельний (безготівковий) розрахунок за спожите паливо. Вексель – документ на певну суму, який видає держава. Наприклад, векселем на 2 млн. гривень можна розрахуватися за товар або послуги. Але постачальники – це переважно приватні підприємці, які вимагають реальних грошей, а не папірців. Так і виходить замкнене коло. Та повернемося до ситуації в нашому місті. Постачальник вугілля для Бершаді – ПП «Донвуглеторг» м. Донецька, воно вже не один рік виграє тендер. І це приватне підприємство під чесне слово співпрацює з нашими органами влади, адже борг станом на лютий 2013 року складав 2,5 млн. гривень. Міськрада виділила спочатку 500 тисяч, а далі ще 720 тисяч, що склало загальну суму 1 млн. 220 тис. гривень для погашення боргу. На сесії районної ради, яка відбулася 8 жовтня, було затверджено виділення з районного бюджету 500 тисяч для розрахунку за вугілля. Міська котельня та тепломережа до початку опалювального сезону готові. До кінця тижня мають прибути перших п’ять вагонів із вугіллям вагою 350 тонн, але це тільки 15-а частина того, що витрачається на опалення. – Борисе Наумовичу, а що ж буде далі? – Можу запевнити жителів міста, що районна і міська влада роблять все можливе для того, аби Бершадь обов’язково була з вугіллям, а відтак і з теплом. Будь ласка, розраховувайтеся своєчасно за спожите тепло.
Вела розмову Тетяна БОНДАР.

Велика перевірка охорони праці та безпеки на виробництві проходила цими днями у Бершадському районі. А підводилися підсумки перевірки - 22 жовтня,  під час  спільного  засідання обласної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення та Колегії теруправління Держгірпромнагляду у Вінницькій області
Відкриваючи засідання, начальник Держгірпромнагляду у Вінницькій області Анатолій Коваль на початку засідання визнав, що перевірка Бершадського району  назріла, бо проводилася тут 9 років тому. А задля запобігання трагедій на виробництві, необхідно свіжим поглядом оглянути виробничі цехи та опалювальні пристрої:
Щоб опалювальний сезон у школах Бершадщини пройшов без ускладнень, заступник начальника теруправління Дерржгірпромнагляду у Бершадському районі Володимир Буковець  запропонував терміново комісійно провести експертну оцінку котлів, особливо тих, які знаходяться в підвальних приміщеннях шкіл. Хоча і відзначив: керівники закладів освіти і влада району вживають заходи для безпеки роботи котелень
Набагато складніша ситуація із котельнею МКП "Бершадське комунальне господарство", котел якої перебуває у критичному технічному стані. І це є загрозою успішному проведенню опалювального сезону у місті Бершадь, зазначив Володимир Буковець.

Головний інженер МКП "Бершадське комунальне господарство" нагадав присутнім, що вік котла - більше 30 років, і щороку фахівці героїчними зусиллями підтримують його роботу.
Отже, міській владі Бершаді і керівництву району незабаром доведеться розв"язувати тугий вузол проблеми опалення районного центру, так як проблеми накопичувались роками, а вирішувати їх потрібно тепер і негайно.
Коментуючи  всі зауваження, які інспектори Теруправління Держгірпромнагляду виявили під час цьогорічної перевірки, голова Бершадської РДА Михайло Бурлака зазначив, що ВСІ недоліки будуть взяті під контроль влади та усунені, бо немає нічого ціннішого, за життя і здоров"я людини:
Нагадаю, що Велика перевірка охорони праці та безпеки на виробництві проходила цими днями у Бершадському районі. А підводилися підсумки перевірки - 22 жовтня,  під час  спільного  засідання обласної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення та Колегії теруправління Держгірпромнагляду у Вінницькій області

PS. Начальник  Бершадського ЖКГ Борис Трейгер на засідання направив головного інженера.

Галина Даниловская  Радіо -Бершадь.

Откуда дровишки?— «Из лесу, вестимо;
Отец, слышишь, рубит, а я отвожу».
(В лесу раздавался топор дровосека.)
— А что, у отца-то большая семья?
У Бершаді розпочався опалювальний сезон. Про це повідомив  начальник   Бершадського комунгоспу   Борис Трейгер. На кошти які виділила  у жовтні  районна рада, (  500 тис. гриввен ) це комунальне підприємство  закупило  210 тон вугілля.  Дивись  документ – відповідь  у прикріпленому файлі. Дорослі та малята  Бершаді  одраху відчули на собі ці позитивні  зміни  З їхніх слів у  квартирах стало "жарко”  а діточки у  садочках  роздіваються  до футболок.  Не будемо правда греміти  у фанфари стосовно цієї події. По перше то не є подвигом  місцевих комунльників, а є їхнею повсякденною роботою, за яку вони отримують зарплатню з  коштів які сплачують  люди . Не треба також забувати і про те що попереду  всіх чекає похолодання  і як наслідок  добовий росхід вугілля  котельнями  міста буде суттево  збільшено.  На який термін  вистачить   вугілля, яке в аварійному порядку закупило ЖКГ ?  
далі буде.


Категорія: Наші новини | Додав: zoro (07.01.2014)
Переглядів: 737 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі сайту

 Вінницька обласна організація Спілки офіцерів України



Громадська Рада при УМВС України у Вінницькій області









Бершадь в інтернеті