Четвер, 13.12.2018, 21:56
Вітаю Вас Гість | RSS
Б о р і т е с я - п о б о р е т е !
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ми будемо щиро Вам вдячні, якщо Ви встановите нашу кнопку в себе на сайті:

Антакорупційний сайт


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини та події

Головна » Статті » Наші новини

НЕ ДОПУСТИМО КОРУПЦІЇ!

Нині в Бершаді функціонує чимало громадських об’єднань. Одним із них є районна громадська організація «Комітет по боротьбі з корупцією в органах державної влади, правоохоронних органах, прокуратурі та судах». Днями я поспілкувалася з головою комітету Анатолієм Тарковським. Ця громадська організація заснована у 2006 році. До її складу входять 12 осіб. Основними завданнями та метою, яку громадська організація ставить перед собою, є сприяння боротьбі з корупцією у всіх гілках влади, громадський контроль за дотриманням посадовими особами державних та місцевих органів влади, правоохоронними органами та судами законодавства України, захист прав та законних інтересів людей.

Лідер комітету пропонує діяти активно: оприлюднювати відомості про покарання за корупційну діяльність, скорочувати штати працівників у державних органах влади, запровадити народний контроль за діяльністю чиновників, відеоспостереження за їхніми робочими місцями. На думку Анатолія Миколайовича, варто скоротити термін роботи на державних посадах до 10 років, скасувати термін давності за корупційні злочини, чітко розподілити медичні послуги на платні та безоплатні. До речі, одна із його пропозицій досить рішуча – за корупцію треба було б увести смертну кару. Взагалі треба постійно вести активну пропаганду законослухняної поведінки, оприлюднювати інформацію про можливі наслідки корупційної діяльності чиновників. Та, власне кажучи, і кількість чиновників у владі треба скоротити. Не повинно бути терміну давності щодо корупційних злочинів. Визнати несумісними державну службу і депутатську роботу із підприємницькою діяльністю, а бізнесмени не повинні обиратися в законодавчі органи влади, займати керівні державні посади. Повинне бути обов’язкове публічне декларування доходів службовців усіх державних установ, правоохоронних органів та членів їхніх родин. Якщо суд визнає причетність чиновника чи членів його родини до корупційних схем – треба конфісковувати їхнє майно на користь держави. Одним словом, ніщо не повинно приховуватися – ні доходи, ні майновий стан. Закон один для всіх.

Організація, яку очолює Анатолій Тарковський, проводить свою діяльність на добровільних засадах, надаючи допомогу простим людям, які її потребують.

За роки співпраці членів організації з мешканцями району, міста та добросовісними чиновниками владних структур було зроблено чимало. Усі звернення до вищих державних інстанцій щодо корупційних діянь, порушення прав та законних інтересів громадян, не залишилися без відповіді, винних притягнуто до відповідальності. Викрито корупційних махінацій на мільйони гривень. Це стосується  закупівлі вугілля для опалення міста, нецільового використання коштів під час газифікації району, ремонту доріг, незаконного виділення земельних ділянок. Збережено цукровий завод у Красносілці, хоч зараз він і не працює. Діяльність комітету відома і за межами району: збережена цілісність Ободівської дільничної лікарні, надано допомогу територіальній громаді села Івашків у вирішенні питання охорони довкілля.

Голова комітету Анатолій Тарковський наголошує, що організація відкрита для співпраці за адресою: м. Бершадь, вул. Чкалова, 2, постійно діє гаряча лінія консультативно-правового центру за телефоном (04352) 2-10-86.

Тетяна БОНДАР.

м. Бершадь.

Категорія: Наші новини | Додав: zoro (16.06.2014)
Переглядів: 248 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі сайту

 Вінницька обласна організація Спілки офіцерів УкраїниГромадська Рада при УМВС України у Вінницькій області

Бершадь в інтернеті