Середа, 21.11.2018, 10:52
Вітаю Вас Гість | RSS
Б о р і т е с я - п о б о р е т е !
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ми будемо щиро Вам вдячні, якщо Ви встановите нашу кнопку в себе на сайті:

Антакорупційний сайт


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини та події

Головна » Статті » Наші новини

Бершадщани вимагають звільнити чиновників.

Голові Бершадської районної держадміністрації

Головні А.Т.

громадського об»єднання «Бершадь-Майдан»

громадського формування з охорони громадського

порядку м. Бершаді та Бершадського району

«Народна Самооборона»

Бершадської районної профспілкової організації ВПО «Столиця-Регіони»

ГО «Бершадський окремий козацький полк»

Бершадської районної організації ВО «Батьківщина»

Бершадської районної організації ВО «Свобода»

 •  

ЗВЕРНЕННЯ

В Україні відбулася революція «Гідності», яка об’єднала громадян країни незалежно від національності, віросповідання, рівня освіти, партійної приналежності, істинних громадян патріотів України проти:

 • тотальної корупції у всіх сферах народного господарства,

 • розкрадання державного і комунального майна на всіх рівнях владних структур,

 • безвідповідальності депутатів і чиновників всіх рівнів,

 • безправ’я громадян в своїй власній країні

за:

 • Країну, в якій громадяни можуть планувати майбутнє для сьогоднішніх і прийдешніх поколінь,

 • Країну з європейськими демократичними цінностями,

 • Країну з верховенством права незалежно від товщини гаманця та висоти займаної посади,

 • Країну з високими соціальними стандартами для кожного громадянина.

Громадяни України виступили проти антинародної і антидержавної політики партії регіонів. Антинародна політика партії регіонів стала можливою лише за активної чи пасивної підтримки чиновників всіх рівнів.

Ми вважаємо, якщо громадянин є державним службовцем, то він повинен служити своєму народу, а не сліпо виконувати накази, направлені проти держави та її громадян, і не думати про те, як втриматися на своїй посаді, чи отримати особисту вигоду. Чиновник любого рівня при виборі пріоритетів роботи має виходити з державницьких, патріотичних, громадських інтересів, публічно виступати проти незаконних наказів вищого керівництва, ризикуючи займаною посадою, адже він сам обрав собі професію державного службовця і дав присягу служити тільки інтересам України та народу.

На превеликий жаль багато чиновників Бершадського району заплямували свою репутацію співпрацею з антинародним режимом . Вони пропагували сумнівні досягненя попередньої влади , докладали чималих зусиль для примусового вступу громадян району в партію регіонів, штучно створювали нібито народну підтримку тоталітарному режиму. Використовуючи своє службове становище, порушували законодавство, чинили тиск на громадян на догоду антинародному режиму, організовували примусові поїздки своїх підлеглих на антимайдан. Вони не проявили власної громадянської позиції під час протестних акцій через зміну зовнішнього курсу держави, не засудили, а навпаки своєю мовчанкою підтримали застосування сили проти мирних протестувальників на майдані у листопаді 2013 року ,

багато чиновників 

Тому представники громадськості району вимагають звільнення безпринципних керівників районного рівня, які є у Вашому прямому підпорядкуванні, а на інших ініціювати подання про звільнення до їх вищого керівництва , адже вони і зараз здійснюють свою діяльність, переслідуючи в першу чергу особисті інтереси. Не можна доручати державні справи чиновникам, які заплямували свою репутацію співпрацею з антинародним режимом.

Для відновлення народної довіри до влади Вам необхідно провести в найкоротші терміни наступні кадрові зміни:

 1. Звільнити першого заступника райдержадміністрації Ольшевського Володимира Едуардовича за використання адмінресурсу для примусового вступу в партію регіонів громадян району, спотворення народної підтримки антинародного режиму.

 

 1. Звільнити заступника райдержадміністрації Грицик Ніну Миколаївну за ініціювання скасування в суді рішення Бершадської міської ради про засудження дій режиму Януковича і застосування сили проти мирних протестувальників на майдані.

 2.  

 3. Звільнити начальника відділу освіти Бершадської райдержадміністрації Дзюбенко Лідію Іванівну за використання службового становища на угоду правлячій партії, що заборонено державним службовцям, організацію примусових поїздок працівників освіти району на антимайдан. Потребує розслідування процедура обліку та оприбуткування коштів батьків учнів для здійснення ремонтів освітніх закладів району.

 4.  

 5. Звільнити начальника відділу культури і туризму Бершадської райдержадміністрації Герасимчук Надію Миколаївну за використання службового становища на угоду правлячій партії, що заборонено державним службовцям, відсталість програми роботи відділу, яка залишилась на рівні “шароварщини” радянських часів, низький рівень пропагування національної культури.

 6.  

 7. Ініціювати питання про звільнення головного редактора газети «Бершадський край» Шевчука Федора Харитоновича за упередженість у висвітленні подій в державі на догоду владі, відмову друкувати критичні статті та відсутність громадянської позиції, надмірне висвітлення сумнівних досягнень попередньої влади району та кривавої тиранії Януковича.

 8.  

 9. Клопотати перед Генеральним прокурором України про звільнення з займаної посади прокурора Бершадського району Куцяка Федора Гавриловича за протиправну бездіяльність по фактах звернень громадян, безпринципність , особисту нескромність та зловживання службовим становищем.

 10.  

 11. Розглянути доцільність перебування на посаді керівника районного відділу МВС України Революка Олега Васильовича та його заступників за незадовільну роботу з особовим складом районного відділу на предмет відповідності займаним посадам при виконанні службових обов»язків та неухильного дотримання ними законодавства.

 12.  

 

Відповідь на звернення просимо надіслати за адресою:

М. Бершадь, вул. Щорса, буд. 10, кв. 8.

Відповідальною особою від ГО «Бершадь – Майдан» визначено Козоріза Анатолія Миколайовича. Контактний телефон: 097-271-33-84.

Відповідальною особою від ГФ з ОГП м. Бершаді та Бершадського району «Народна Самооборона» визначено Демченка Бориса Борисовича. Контактний телефон: 097-96-92-377.

 

30 квітня 2014 року.

 

 


 

Категорія: Наші новини | Додав: papai (06.06.2014)
Переглядів: 542 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі сайту

 Вінницька обласна організація Спілки офіцерів УкраїниГромадська Рада при УМВС України у Вінницькій області

Бершадь в інтернеті